Salon Mody Elka

Firma ELKA istnieje na rynku, w branży odzieżowej już od 1988 roku. Nasza historia zaczęła się od zakładu produkcyjnego Elka szyjącego odzież damską, kurtki męskie i spodnie męskie.

Korzystając z coraz prężniej rozwijającego się rynku konsumenckiego w latach 90-ych rozpoczęliśmy intensywną współpracą z sześcioma największymi w Polsce sieciami hipermarketów. Na efekty współpracy nie trzeba było długo czekać. Z naszej oferty skorzystało 140 hipermarketów a zakład produkował miesięcznie 25 tysięcy sztuk spodni. W tym czasie zatrudnialiśmy 130 osób i staliśmy się jednym z największych pracodawców w mieście Słupca.

Z czasem zaczęliśmy sukcesywnie wycofywać się z masowej produkcji, na rzecz lepszej jakości. Na dzień dzisiejszy nasze produkty wciąż znajdują się na półkach w około 150 punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju.

W 2006 roku otworzyliśmy w Słupcy pierwszy salon firmowy ELKA, gdzie na 360 m/kw zaproponowaliśmy naszym klientom kilka tysięcy artykułów, klasyczną odzież wierzchnią, koszule najlepszych marek, garnitury na każdą okazję, bardzo szeroki wybór damskiej odzieży wizytowej, damską i męską galanterię skórzaną, obuwie.

W 2008 roku otworzyliśmy podobny salon w Koninie, z większą gamą produktów, przeznaczonych dla wymagającego klienta.

Sukces na rynku sprzedaży detalicznej, zaufanie, jakim obdarzyły nas firmy, których wyroby sprzedajemy sprawiły, że w 2011 roku otworzyliśmy kolejny salon pod szyldem ELKA we Wrześni.

Salon Mody Elka - Słupca Salon Mody Elka - Konin